






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 8090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napelemes lámpakészlet lépcsők megvilágításához.IP44 védelem víz és por ellen.Világítási idő: 6 - 8 óra.Töltési idő: 5 óra.A nap folyamán az akkumulátor a beépített napelem segítségével töltődik, és sötétedéskor a lámpa automatikusan bekapcsol.Fény színe: meleg fehér (3000K).Tápellátás: cserélhető Ni-MH 1,2V 600 mAh akkumulátor.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Talajba építhető |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Lépcsőház/Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,06 W |
| Izzók száma | 8 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,06 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Színvisszaadási index (cri) | 70 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 10000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 3000 ON/OFF |
| Kapacitás | 600 mAh |
| Darabszám a csomagban | 8 |
| Elem élettartam | 8 h |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,48 W |
| Feszültség | 1,2 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | SOLAR Kobi, SPARKLE Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron

Álló
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fali
Raktáron


Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron


Álló, talajba építhető
Raktáron
Fém
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás