





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Edrin éjjeliszekrény 63 cm fiókokkal - dunin tölgy / fekete producertől Bogart Bútor a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: Bogart Bútor Méretek: (cm): 63,2 x 55,3 x 38 Szélesség: 63,2 cm Magasság: 55,3 cm Mélység: 38 cm
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fiókos | Igen |
| Felület | Matt |
| Magassag | 55,3 cm |
| Melyseg | 38 cm |
| Szelesseg | 63,2 cm |
| Gyártó | Bogart Bútor |

42×40 cm, fiókos, matt
Raktáron
42×40 cm, modern stílusú, fiókos
Raktáron
42×42 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
42×42 cm, fa, fiókos
Raktáron
42×42 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
Tölgyfa, fa, matt
Raktáron
41×200×37 cm, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
36×200×37 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyneműtartós, háromszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
40×150×42 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, mindennapi alváshoz, szövet
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás