
Viva SZQUARE 100 lábon álló fürdőszobabútor Sanovit ZENON 6095 porcelán mosdóval 97 x 51 cm
Mosdóval, magasfényű, laminált
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításMéretek 47×70×46 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás: Szekrény méretei: Szélesség: 70 cm Magasság: 47 cm Mélység: 46 cm Test színe: Dió Test anyaga: MDF + PVC fólia Előlap színe: Diófa Előlap anyaga: MDF + PVC fólia Elülső szerkezet: Hornyolt Fiókok száma: : tábla méretei: Szélesség: 70,6 cm Mélység: 46,5 cm Vastagság: 1,8 cm Tábla színe: Dió Anyag: MDF + PVC fólia UV-álló felület Ideális mosdókagylókhoz Összeszerelt termék
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 46 cm |
| Magasság: | 47 cm |
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Diófa |
| Típus | Függesztett |
| Prosil szín | Orech |
| Sorozat | Mexen Rivel |
| Gyártó | Mexen |

Mosdóval, magasfényű, laminált
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mosdóval, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Mosdóval, magasfényű, laminált
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mosdóval, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mosdóval, magasfényű, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mosdóval, modern stílusú, magasfényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, mosdó alatti

Mosdóval, modern stílusú, magasfényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Mosdóval, magasfényű, laminált
RaktáronIngyenes szállítás
Mosdóval, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mosdóval, matt, laminált
RaktáronIngyenes szállítás
Mosdóval, magasfényű, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mosdóval, modern stílusú, magasfényű
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

