
Stuxi Nizza 120 cm széles toló zuhanyajtó 6 mm vastag vízlepergető biztonsági üveggel, króm elemekkel, 200 cm magas
Dupla, tolóajtóval, jobbos
RaktáronMéretek 200×85 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Műszaki adatok: Méret: 85x200 cm Rögzítés: univerzális Bejárat: Lengőajtó Üveg színe: átlátszó Üveg típusa: Edzett Üvegvastagság: 6 mm Profil: Alumínium Felületkezelés: alumínium: Arany Felületkezelés a könnyű tisztítás érdekében Falak kiegyenlítése Szélesség beállítása Zuhanytálcára vagy csempére szerelhető Fém fogantyú Komplett lefolyótömítés-készlet Alumínium küszöb ajtótömítéssel
| Szélesség: | 85 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
| Elhelyezés | Univerzális |
|---|---|
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Prosil szín | Zlatá lesklá |
| Sorozat | Mexen Exo |
| Típus | Sprchové dvere - krídlové |
| Gyártó | Mexen |

Dupla, tolóajtóval, jobbos
Raktáron
Dupla, tolóajtóval, jobbos
Raktáron
Összecsukható ajtóval
Elérhető 3 webáruházban

Elérhető 2 webáruházban

Elérhető 2 webáruházban

Dupla, tolóajtóval, univerzális
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban

Tolóajtóval
Elérhető 2 webáruházban

Elérhető 3 webáruházban

Összecsukható ajtóval
Elérhető 3 webáruházban




Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron