
Stuxi Nizza 120x80 cm aszimmetrikus két tolóajtós zuhanykabin 6 mm vízlepergető biztonsági üveggel, króm elemekkel, 190 cm magas
80×120 cm, zuhanytálca nélkül, toló
RaktáronMéretek 200×70×750 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termék leírása: Mérete: 70x75 cm (ajtó 70 cm, fal 75 cm) Magasság: 200 cm Beépítés: Univerzális (bal vagy jobb szerelés) Bejárat: 2 szárnyú csuklós ajtó Üveg színe: átlátszó - átlátszó Felületkezelés: króm Üveg típusa: Edzett Üvegvastagság: 6 mm Profil anyaga: alumínium Üvegbevonat a könnyű tisztítás érdekében (Easy Clean): igen A fal egyenetlenségének kiegyenlítése A szélesség beállítása Zuhanytálcára vagy csempére szerelhető Fém fogantyú Tömítéskészlet vízelvezetéshez Alumínium ajtótömítési küszöb
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 750 cm |
| Magasság: | 200 cm |
| Anyag | Átlátszó üveg |
|---|---|
| Zuhanytálca | Zuhanytálca nélkül |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Hosszúság | 750 |
| Prosil szín | Chróm - Leštený hliník |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Sorozat | Mexen Exo |
| Forma | Štvorec/Obdĺžnik |
| Típus | Rohový - 1-stranný, 2-krídlový s delenými dverami |
| Bemenetel típusa | Krídlové dvere |
| Gyártó | Mexen |

80×120 cm, zuhanytálca nélkül, toló
Raktáron
Zuhanytálca nélkül, toló
Raktáron
Zuhanytálca nélkül, toló
Raktáron
100×100 cm, zuhanytálca nélkül, toló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Zuhanytálca nélkül, toló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
80×80 cm, íves, zuhanytálca nélkül
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Nyíló, zuhanytálca nélkül
Raktáron
80×80 cm, íves, zuhanytálca nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Zuhanytálca nélkül
Elérhető 3 webáruházban

Zuhanytálca nélkül, toló
Raktáron
80×80 cm, nyíló, zuhanytálca nélkül
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

