










Méretek 190×100 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A SIGMA SIMPLY BLACK keretes zuhanyparavánok tervezésénél az eleganciára, a funkcionalitásra és mindenekelőtt az egyszerű és gyors beszerelésre helyezték a hangsúlyt. A polírozott alumíniumból készült vékony profilok megőrzik a légiességet, a kényelmes fogást biztosító fém fogantyú pedig a modern stílus minden rajongójának tetszeni fog. A tolóajtók egyszerű karbantartása érdekében az alsó csuklós hajtásrendszert használják, a könnyű nyitást kettős csapágyas hajtások biztosítják. A szemüvegek tisztításához egy speciális PRO COMFORT és TOP COMFORT termékkészletet ajánlunk. A SIGMA SIMPLY BLACK sorozatú zuhanyfalak általános jellemzői: Biztonsági üveg képernyők 6 mm vastagsággal bevont ÜVEG felületkezeléssel a könnyű karbantartás érdekében Dupla csapágyas kocsik, alsó csuklópántos a kényelmes tisztítás érdekében Profilok matt fekete kivitelben A függőleges szilikon és mágneses tömítés megakadályozza a víz fröccsenését Negyedköríves paravánok és negyedköríves paravánok meghosszabbított falú tolóajtókkal Sarokbejáratú négyzet- és téglalap alakú paravánok alakíthatók ki, ha két tolóajtót csatlakoztatunk sarokbejárathoz Egyszerű és gyors telepítés Meghosszabbított garancia 3 év A falprofil akár 20 mm-es állíthatóságot biztosít az egyenetlenségek kiegyenlítésére. A képernyő egyszerű rögzítése a falprofilhoz egyetlen csavarral biztosítja a megfelelő stabilitást. Kettős csapágyas futók a problémamentes működés érdekében, alsó csuklópántos a jobb hozzáférés érdekében a tisztítás során. Az üvegre előre szerelt lábak, amelyekre a csúszdákat egyszerűen felcsúsztatják, lerövidítik a beszerelési időt. Elegáns praktikus fogantyú a kényelmes nyitáshoz.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Magasság: | 190 cm |
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Anyag | Edzett üveg, Alumínium |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Jégmintás |
| Edzett üveg | Igen |
| Hosszúság | 900 |
| Gyártó | Gelco |
| Sorozat | Gelco SIGMA SIMPLY BLACK |
| Prosil szín | Čierna matná |
| Forma | Štvorec/Obdĺžnik |
| Típus | Rohový - 1-stranný, posuvné dvere |
| Bemenetel típusa | Posuvné dvere |

Elérhető 2 webáruházban

Elérhető 3 webáruházban


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

