







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Lima a Mereo zuhanyok egy sora, amely a letisztult dizájn érzetét kelti minden modern fürdőszobában. A lapos sima felületek, a tiszta vonalak és az éles profilélek fokozzák az exkluzivitás érzését. A kiváló minőségű, biztonsági üveggel ellátott üvegtáblák átlátszó és átlátszatlan változatban is választhatók Point üveggel, ami jobb intim érzést kelt a zuhanyozás során. A könnyű záródást és a tömítettséget törlő és szilikon csíkok biztosítják, melyek a bemeneti részen mágnessel vannak ellátva, de nem hermetikusan zárt termék. A könnyű nyitást és beállítást az állítható csapágycsúszkák (kétkerekűek) biztosítják. Az egyszerű karbantartást és a sarokban a legkevésbé hozzáférhető helyek tisztításának lehetőségét az alsó, rugós szerkezetű kocsik biztosítják, így a csúszó alkatrész könnyen eltávolítható a keretről. Mindenképpen említést érdemel a CLICK rendszert használó innovatív összeszerelési rendszer. Ez az összeszerelési rendszer csökkenti a teljes sarok összeszereléséhez szükséges műveletek számát, és kiküszöböl néhány bonyolultabb műveletet, például a profilokba fúrást. A sarok egyéb részeit is szállítjuk a maximális összeszerelési sebességre tekintettel. Az átlátszó üveggel ellátott terméket az EASY CLEAN gyártása során üvegvédő réteggel látják el. Ez a védőréteg láthatatlan pajzsot hoz létre az üvegfelületen. A permetezett víz taszítja és nem tud reagálni az üvegfelülettel. Ez megakadályozza a szennyeződések, ásványi anyagok és baktériumok lerakódását. Ezért az üveg könnyen tisztítható. A sarok ára a fürdő árát nem tartalmazza.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 190 cm |
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Ajtó típus | Tolóajtó |
| Zuhanytálca | Zuhanytálca nélkül |
| Anyag | Edzett üveg, Alumínium |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Hosszúság | 900 |
| Üveg színe | Point |
| Gyártó | Mereo |
| Prosil szín | Chróm - Leštený hliník |
| Sorozat | Mereo Lima |
| Típus | Rohový - 1-stranný, posuvné dvere |
| Bemenetel típusa | Posuvné dvere |
Felhasználói értékelések
A termék az ismertetetteknek megfelelő állapotban van.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()