
Parafatábla, 60x90 cm, fa keret, VICTORIA VISUAL (VVI16)
Fali, szabadon álló
RaktáronMéretek 109×80×36 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
3 rendező magas, nyitott szekrény mérete: 1090x800x355 mm tető-, oldallapok és polcok vastagsága 18 mmhátoldala préselt lemez: 3,2 mm szín: tölgy lapra szerelve szállítjuk Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége: Corwell Kft 2120 Dunakeszi, Pallag utca 37. Hungary corwell@corwell.hu www.corwell.hu
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 36 cm |
| Magasság: | 109 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Barna |
| Gyártó | MAYAH |

Fali, szabadon álló
Raktáron

Mágneses
Raktáron
Mágneses
Raktáron

3D, világítással, állvánnyal
Raktáron

Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Raktáron
Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Wok, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Raktáron
Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Raktáron
Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Karácsonyfadíszek, fa
Raktáron
Álló
Raktáron
Alumínium, palacsintasütő, gáztűzhelyen használható
Raktáron
Karácsonyfadíszek, fa
Raktáron

Karácsonyfadíszek, fa, (szettek)
Raktáron