
6 ajtós IGOR öltözőszekrény, 900 x 1850 x 450 mm, antracit
Magasfényű
RaktáronMéretek 73×75×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
általános asztal fémlábbal méret: 75x75 cm szín: tölgy magasság: 72,8 cm klasszikus asztalok általános célra (irodába, teakonyhába, étkezőbe) asztallap 18 mm vastag bútorlapból szürke, szögletes fémlábakkal lábak vastagsága: 30x30 mm lapra szerelve szállítjuk
| Szélesség: | 75 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Magasság: | 73 cm |
| Stílus | Modern, Ipari |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Típus | Klasszikus |
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Gyártó | MAYAH |

Magasfényű
Raktáron
Sarok, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
75×40×80 cm, összecsukható, klasszikus
Kiszállítás 1 hét múlva
Sarok, klasszikus, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Sarok, számítógépes, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
276×276 cm, polcos, sarok
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Sarok, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Rajzasztal, számítógépes, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Sarok, klasszikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fali, matt
Raktáron
Sarok, számítógépes, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, szabadon álló
Raktáron

Mágneses
Raktáron
Mágneses
Raktáron
3D, világítással, állvánnyal
Raktáron

Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Raktáron
Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Karácsonyfadíszek, fa
Raktáron
Wok, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Raktáron
Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Raktáron
Karácsonyfadíszek, fa
Raktáron
Alumínium, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Karácsonyfadíszek, fa, (szettek)
Raktáron
Alumínium, palacsintasütő, gáztűzhelyen használható
Raktáron

Karácsonyfadíszek, fa
Raktáron