






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Kanlux márkától származik, raktárunkban van, ára 12390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,3 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 145 lm |
| Típus | Fali lámpa |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,3 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 30 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3,3 W |
| Series | TONIL Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |

LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér, modern stílusú
Raktáron
LED, felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
LED, fa, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
LED, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, fa
Raktáron
Felületre szerelhető
Raktáron
Okos, skandináv stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, okos, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér, meleg fehér
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, meleg fehér
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás