





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Výrobce po 1 ks márkától származik, raktárunkban van, ára 6490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Kapcsoló | Klasszikus |
|---|---|
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Csipeszes | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fekete |
| Típus | Lámpa klipsszel |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Iroda |
| Funkció | Kapcsoló a vezetéken/LED technológia |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 250 lm |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Series | TABLE LAMP Briloner |
| Gyártó | Výrobce po 1 ks |

Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, okos, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Ingyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, távirányítós, műanyag
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron

LED, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás