
Outsunny Függő Szék Tartó 190 cm Lengő Katalógus Oldaltáblával, Max. 120 kg Fém Szerkezet Teraszra és Kertbe Fekete | Aosom
Fém, függő
RaktáronMéretek 183×75 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 75 390 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern kialakítású hinta. Acélcső konstrukció + porfestékkel kezelt. Alsó anyag: 2x1 textilén. Párna és párna - poliészter szál töltet. Termék részletek: méretek: 183 x 112 213 cm (ma x szé x mé) ülés szélessége: 75 cm ülésmagasság a talajtól: 55 cm lombkorona szerkezet mérete: 115 x 115 cm súlya: 32 kg kapacitás: 1 fő építőanyag: fém lombkorona és párna anyaga: poliészter szoláriumba való összecsukhatóság: nincs terhelhetőség : 120 kg Csomag tartalma: 1 x kerti hinta egy személy részére karton mérete: 125 x 80 x 20 cm
| Szélesség: | 75 cm |
|---|---|
| Magasság: | 183 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Funkció | Összecsukható |
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta |
| Teherbíró képesség | 120 kg |
| A szerkezet színe | Sötétszürke |
| Az üléspárna mélysége | 213 cm |
| Gyártó | Rojaplast |
| Tömítőanyag | Poliészter |
| Az építés anyaga | Fém |
| Védőtetővel | Igen |
| Kétszámjegyű | Nem |
| Három számjegy | Nem |
| Súly | 32 kg |
| A tető anyaga | Poliészter |

Fém, függő
Raktáron
Fa, párnával, karfás
Raktáron
Műanyag, összecsukható, fém
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
Összecsukható, párnával, műrattan
Raktáron
Párnával, karfás, egyszerű
Raktáron
Fém, párnával, függő
Raktáron
Fa, párnával, függő
Raktáron
73×76×90 cm, fa, párnával
Ingyenes szállítás
Műanyag, összecsukható
Raktáron
73×76×90 cm, fa, párnával
Ingyenes szállítás
Műanyag, egyszerű
Ingyenes szállítás
Egyszerű
Raktáron
90×100×100 cm, műanyag, párnával
Ingyenes szállítás
Fa, párnával, karfás
Raktáron
Összecsukható, állítható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, párnával, függő
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
Fém, egyszerű
Raktáron
Párnával, hinta
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
Összecsukható, fém, hinta
Raktáron
Műanyag, összecsukható, karfás
Raktáron
Fém, függő
Raktáron
200×108 cm, fém, párnával
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
130×95 cm, fa, párnával
Raktáron
130×95 cm, fa, párnával
Raktáron
115×108×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
Természetes rattan, párnával, egyszerű
Raktáron


Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva

110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva


Házikó ágyak, fiúknak, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Lapos tetejű
Kiszállítás 1 nap múlva
Házikó ágyak, fenyő, tárolóhellyel
Kiszállítás 1 nap múlva