Ajánljuk
Natúr színű akácfa kerti kanapé Catalina – Kave Home
Méretek 60×208×73 cm
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 322 286 Ft
- 2026. 02. 20. - 322 286 Ft
- 2026. 02. 17. - 379 160 Ft
- 2026. 02. 14. - 322 286 Ft
- 2026. 01. 23. - 296 781 Ft
Termékleírás
A Kave Home márka Catalina natúr színű akácfa kerti kanapéja stílusos kiegészítője lesz az otthonodnak, akár bent, akár kint használod. Tömör akácfából készült, amely 100%-ban FSC tanúsítvánnyal rendelkező forrásból származik, ezzel garantálva a felelős erdőgazdálkodást. Szerkezetét kézzel szőtt poliészter zsinór egészíti ki. A kanapé UV-álló, így tökéletesen alkalmas a kertbe, a teraszra vagy a medence mellé. A kényelmes párnák levehető huzattal rendelkeznek, így könnyen tisztán tarthatók. A végein lévő hengeres támasztékoknak köszönhetően kényelmes pihenőhelyet biztosít.
Méretek
| Szélesség: | 208 cm |
|---|---|
| Mélység: | 73 cm |
| Magasság: | 60 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Fafajta | Akácfa |
| Származási hely | VN |
| Karfa magassága | 60 cm |
| Ülés szélessége | 180 cm |
| Ülésmélység | 70 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Lábak magassága | 12 cm |
| Terhelhetőség | 320 kg |
| Súly | 22 kg |
| Kanapé mérete | Kétszemélyes |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC 100% |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Elhelyezés | Kültér/beltér |
| Kollekció | Catalina |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Premium |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör akácfa |
| Konstrukció anyaga | Alumínium/tömör akácfa |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Kárpitozás anyaga | Szövet |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Kave Home |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, modern stílusú, sarok

Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
21×160×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron









