



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fali lámpa beépített USB-porttal az egyszerű és kényelmes készüléktöltéshez. Kényelmes, közvetlenül a lámpatestre szerelt kapcsoló. USB A/C: 5V; 2A.
| Kapcsoló | Klasszikus |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A teljes fényáram | 600 lm |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 51 W |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Foglalat | GX53 |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Fali lámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | AURA LUX Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, okos
Raktáron
Távirányítós, okos, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, távirányítós
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron