Ajánljuk
Muszlin gyerek párna 30x30 cm Laily – Kave Home
Méretek 30×3 cm
Előző árak
- 2026. 06. 01. - 7610 Ft
- 2026. 04. 19. - 7610 Ft
- 2026. 02. 14. - 8092 Ft
- 2026. 01. 23. - 8330 Ft
- 2026. 01. 16. - 8526 Ft
Termékleírás
A Kave Home márka Laily muszlin gyerek párnája aranyos kiegészítő a gyerekszobában. A Laily kollekció része, és organikus pamutból készült. Ez az anyag kíméletes a gyermekek bőréhez, emellett rendkívül finom és puha tapintású. A pamut tartós és hosszú élettartamot biztosít.
Méretek
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 3 cm |
Specifikációk
| Típus | Dísz |
|---|---|
| Forma | Állat alakú |
| Anyag | Pamut |
| Szín | Zöld |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Bio pamut/muszlin |
| Párnahuzat jellemzői | Nem levehető |
| Súly | 0.06 kg |
| Tartalmaz töltőanyagot | Töltőanyaggal |
| Hosszúság | 30 cm |
| Párna mérete | Egyéb |
| Kollekció | Laily |
| Párna zárása | Rögzítés nélkül |
| Minta | Egyszínű |
| Minőség | Premium |
| Töltőanyag összetétele | 100% poliészter |
| Töltőanyag | Poliészter szálak |
| Ápolás | Száraztisztítás/folttisztítás |
| Anyag specifikáció | 100% pamut |
| Gyártó | Kave Home |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, sarok, átmérő

Közepes keménységű hab matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
21×160×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 140x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
21×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron




