





Méretek 15×18×51 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6880 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Rojaplast márka ültetőládája stílusos és modern megoldás a növények számára. Fából készült, és praktikus műanyag betét egészíti ki. A fa felülete speciális festéssel kezelt. Ez a kezelés nemcsak az anyag természetes szemcsézettségét emeli ki, hanem hozzájárul a láda hosszabb élettartamához is.
| Szélesség: | 18 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 15 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Elhelyezés | Beltér |
| Típus | Klasszikus |
| Származási hely | PL |
| Egyéb anyagok | Műanyag |
| Specifikus anyag | Tömör borovi fenyő |
| Súly | 1.9 kg |
| Hosszúság | 51 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC 100% |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Rojaplast |

Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
Fali
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
22×15 cm
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban

100×135 cm, nyári
Raktáron
Porcelán
Raktáron

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron