




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 19590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Távirányító/RGB |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Spotlámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14,4 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás