



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az izzók RGB-funkcióval rendelkeznek. A vezérléshez távirányító tartozik (a csomagban). A távirányítóval egyszerűen be- és kikapcsolhatja az izzókat, szabályozhatja a fényerőt és tetszőleges színre állíthatja őket.
| Fény színe | Hideg fehér |
|---|---|
| Funkció | Távirányító/Dimmelhető távirányítóval/RGB |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Spotlámpa |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9,6 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás