

Méretek 70×96×150 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a vizuálisan kivételes fémasztal ideális kiegészítője teraszának. Az asztal nagyon stabil és könnyen tisztítható. A nagy asztallap rengeteg helyet kínál az italoknak és az ételeknek. Az asztal magassága viszont lehetővé teszi a kényelmes székelhelyezést. A biztonsági üveglapba esernyőnyílás van beépítve - így szükség esetén kényelmesen ülhet az árnyékban is. Termék részletek: Anyag: acél / üveg szín: alap + felső bélés: szürke biztonsági üveg a termék méretei: kb. 150 x 96 x 70 cm (hosszúság x szélesség x magasság) üvegvastagság: kb. 5,3 mm üveg színe: fekete napellenző nyílása: kb. 4 cm lábméretek: 4 x 1,5 cm Csomag tartalma: 1 x üvegasztal
| Szélesség: | 96 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
| Magasság: | 70 cm |
| Forma | Téglalap |
|---|---|
| Gyártó | Garthen |
| Méretek | 150 x 96 x 70 cm |
| Összecsukható | Nem, Nem |
| Súly | 30 kg |
| Anyag típusa | Acél / üveg |
| Kempingasztalok | Nem |
| Hosszúság | 150 cm |
| Fiók | Nem |

Fém, téglalap alakú
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag, bővíthető, téglalap alakú
Raktáron
Fém, kerek, téglalap alakú
Raktáron
Fém, kerek
Raktáron
Téglalap alakú
Raktáron
Fém, négyzet alakú
Raktáron
Bővíthető, téglalap alakú
Raktáron
Fém
Raktáron
Műrattan, négyzet alakú
Raktáron
Fém, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, téglalap alakú
Raktáron
40-66×72 cm, bővíthető, műrattan
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fém, fa, kerek
Raktáron
Fa
Raktáron
Műrattan, téglalap alakú
Raktáron
Fém, kerek
Raktáron

Fém, kerek
Raktáron
Fém, kerek
Raktáron
75×100×120-170 cm, fa, bővíthető
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém, bővíthető
Raktáron
Fa, akácfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
74×157×98 cm, műanyag, bővíthető
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, akácfa, téglalap alakú
Raktáron
76×99×220 cm, fém, téglalap alakú
Ingyenes szállítás
Téglalap alakú
Raktáron
70×75×180 cm, összecsukható, bővíthető
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, összecsukható, bővíthető
Raktáron
Kerek, műrattan
Raktáron


Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva

7×180×200 cm, hab, ortopéd
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
30×30 cm, kültéri, fa mintás
Kiszállítás 1 nap múlva
Házikó ágyak, fiúknak, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva