
CRAFTFIELD Kerti polikarbonát üvegház 3.64 m + ajándék talapzat az üvegházhoz INGYEN
Cellás polikarbonát, alumínium
RaktáronMéretek 330×600 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 377 090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez az istálló sokféleképpen használható, pl. a legelő állatok számára, de szalma, széna, szerszámok vagy gépek tárolására szolgáló sátraként is. Ön is szívesen látja majd mobil menedékként rendezvényekhez és autók ideiglenes parkolásához vagy egyéb dolgok tárolásához. A menedékház optimális szezonális és egész éves használatra. A masszív, horganyzott acélcsövek egyenként össze vannak csavarozva, nem pedig csak úgy össze vannak dugva. Ezenkívül a termék beton- és kőalaphoz való horgonyokkal, valamint a földbe szúrható tűkkel is fel van szerelve. A termék így bármilyen aljzathoz rögzíthető. A kiváló minőségű PVC lap (550/m²) UV-álló (UV80) és vízálló. A masszív acélszerkezet garantálja a szükséges stabilitást és nagy tartósságot. A praktikus legeltetési menedék olcsó alternatívája a masszív istállóknak és tárolóknak. Termék részletek: méretek: 3,3 x 6,0 x 2,3 m (ho x szé x ma) bejárati magasság: kb. 2,08 m szín: zöld anyag ponyva: 550 g/m², PVC UV80-mal, teherautó ponyvához hasonló, fagyálló váz: Horganyzott acélcsövek csövek: 50 x 1,1 mm / 32 x 1,1 mm Csomag tartalma: 1 x legelőmenhely tartozékok: talajhorgonyok, beton/kőhorgonyok, cövekek, feszítőkötelek, csavarok stb. A használati útmutatót a cikkek és kézikönyvek fülön találja, és a számlával együtt e-mailben is megkapja.
| Szélesség: | 330 cm |
|---|---|
| Mélység: | 600 cm |
| Fedőanyag | Fólia |
|---|---|
| Alapkeret anyaga | Horganyzott lemez |
| Súly | 135 kg |
| A támaszok anyaga | Horganyzott acél |
| Népszerű méretek | 3,3 x 6 x 2,3 m |
| Hosszúság | 600 cm |
| Ollószerkezet | Nem |
| Party sátrak | Nem |
| Oldalfal magassága | 208 cm |
| Gerinc magassága | 230 cm |
| Gyártó | Garthen |
| Anyag típusa | PVC ponyva, horganyzott acél |
| Kihajtható | Nem |

Cellás polikarbonát, alumínium
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
200×300×600 cm, fólia, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
Fólia, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
200×300×450 cm, fólia, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
200×300×450 cm, fólia, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Fólia, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
Fólia, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
Cellás polikarbonát, alumínium
Raktáron
Fólia, horganyzott lemez
Kiszállítás 3 nap múlva
Fólia, horganyzott lemez
Ingyenes szállítás
Fólia, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron
Fólia, acél
Ingyenes szállítás
33×80 cm
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás


Fólia, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
7×180×200 cm, hab, ortopéd
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva



90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
Házikó ágyak, fiúknak, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
30×30 cm, kültéri, fa mintás
Kiszállítás 1 nap múlva