










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 39290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Fő anyag | Fa |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Több |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Szín | Barna |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3000 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | RGB/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 98 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fa dekoráció | Tölgy/Cseresznyefa |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Series | CARVALHO Brilagi, CARVALHO 35 cm |
| Gyártó | Brilagi |

LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Üveg, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás