







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Beépíthető LED panel. Ideális irodák, recepciók, tantermek, dolgozószobák és hasonló terek világításához. A színhőmérséklet beállítható - 3000K / 4000K / 6500K. Gyors és egyszerű telepítés a gyorscsatlakozóknak köszönhetően. Színvisszaadási index: CRI >90. Garancia: 5 év.
| A forrás bemeneti teljesítménye | 38 W |
|---|---|
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4490 lm |
| Típus | Beépíthető LED panel |
| Funkció | LED technológia/A transzformátort tartalmazza |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 310 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 38 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 90 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Iroda |
| Szerelési mélység | 28 mm |
| Szerelés módja | Beépített |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 38 W |
| Szerelési lyuk | 550 mm |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Series | BLINGO Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás





Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, okos
Raktáron


Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás




Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás