

Méretek 119×119 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Változtasd gyermeked szobáját kalandos hellyé! A fa beltéri játszótér számtalan játéklehetőséget kínál a kis felfedezőknek - mászhatnak a színes mászófalon, csúszdázhatnak, hintázhatnak a hintán, vagy gyakorolhatják ügyességüket a kötéllétrán. Kompakt méretének köszönhetően a játszótér akár egy kisebb helyiségben is elfér, az összecsukható funkció pedig megkönnyíti a tárolását, ha helyet kell felszabadítani. Termék részletek: Anyag: fenyőfa, fenyő rétegelt lemez Szerkezet színe: natúr Fali konzol színe: színes Méretek (Szé x Mé x Ma): 119 × 124 × 119 cm Teherbírás: 50 kg oldalanként, max. 150 kg összesen Kötéllétra teherbírása: akár 30 kg Rendeltetésszerű használat: beltéri Speciális jellemzők : összecsukható, szabadon álló Csomag tartalma: 1 x játszótér 1 x kiegészítők: hinta, gyűrűk, kötéllétra, háló, csúszda, mászófal, tányérhinta
| Szélesség: | 119 cm |
|---|---|
| Magasság: | 119 cm |
| Csúszdával | Igen |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Felfújható | Nem |
| Egy lendülettel | Igen |
| Súly | 25 kg |
| Teherbíró képesség | 150 kg |
| Terasszal | Nem |
| Egy kis házzal | Nem |
| Homokozóval | Nem |
| Vízicsúszdával | Nem |
| Fa | Igen |
| Gyártó | Juskys |

100×102 cm, átmérő, csúszdával
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
56×54 cm, átmérő, csúszdával
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
162×110 cm, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva




Elérhető 2 webáruházban
Raktáron








Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva












Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva