





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri mennyezeti/fali lámpatest mikrohullámú érzékelővel. A lámpatestnek 3 független beállítása van, amelyeket egyszerűen a kis kapcsolók (DIP) segítségével válthat át. Időbeállítások: 5 s / 30 s / 60 s / 5 min. A szenzor maximális hatótávolsága: 7 m, beállítható a teljes hatótávolság 100 / 75 / 50 / 25 %-ára. Érzékenység beállítása: 2 / 10 / 50 lx,&nbsp,illetve kikapcsolható. Észlelési szög: 160°. Nappali fényfelismerő funkció. Beépített energiatakarékos LED-forrás. A lámpatest hátoldalán kis, számokkal jelölt kapcsolók találhatók. A szenzor beállító kapcsolóit egyszerűen ujjával vagy egy kis csavarhúzóval átállíthatja.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Funkció | Alkonyérzékelő/LED technológia/Érzékelős |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1530 lm |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | BENE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Mozgásérzékelős, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, 230V, magasság
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, műanyag
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, fa
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Szolár, fali
Raktáron
Álló, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás