


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Nincs szükség Wi-Fi-re vagy adapterre. Beállítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Alacsony energiafogyasztású Bluetooth. Ingyenes alkalmazás elérhető Android és iOS rendszereken - AwoX Smart CONTROL. 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. 16 millió szín közül választhat - RGB. Fokozatmentes fényerő-szabályozás (0-100%). Előre kiválasztott színek beállítása. Lehetőség a lámpa be- és kikapcsolásának időzítésére. Diszkó funkció a kiválasztott, mobilkészülékén/tabletjén tárolt zene ritmusára alakítja a fények hangulatát. A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal. A távirányító a csomag része.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Dimmelhető | Igen |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fehér |
| Forma | Kerek |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3600 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | RGB/Távirányító/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 250 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Konyha/Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Series | CERIGNOLA-C Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
Üveg, kerek, retró
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
Modern stílusú, kerek, fém
Raktáron
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, japandi, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, retró
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron