Bronz tükör Base B28
Méretek 51×44 cm
Előző árak
- 2026. 05. 23. - 37 687 Ft
- 2025. 12. 17. - 37 687 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Base modern tükör ideális választás fürdőszobába, hálószobába vagy előszobába. Letisztult dizájnja precíz geometriai vonalakat ötvöz organikus eleganciával, így harmonikusan illeszkedik bármilyen enteriérbe.
Méretek
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Magasság: | 51 cm |
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Forma | Szabálytalan |
| Keret anyaga | Fém |
| Stílus | Modern |
| Keret | Keret nélkül |
| A tükör méretei | 44×51 |
| Tükör vastagsága | 4 mm |
| A készlet tartalmazza | Tartók + L kampók és tiplik + habos távtartók |
| Szerelés | Ragassza fel a tartókat a tükörre a csomagban található ragasztóval |
| Élek megmunkálása | Csiszolt |
| Garancia | 2 év |
| Alak | Atipikus |
| Gyártó | Artalo |
Ajánljuk

Teljes hosszúságú tükör, téglalap, állványos, alumínium keret, fekete
Álló, modern stílusú, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali tükör 50x80 cm Madrid – House Nordic
80×50 cm, fali, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Artalo.hu webáruház legjobb termékei

Tükör LED világítással M1
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Tükör matrica S13 – Welcome to our wedding
Klasszikus, felirattal, szerelem motívummal
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Tükör LED világítással M1 prémium
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Tükör LED világítással M13 prémium
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
LED tükör dekorral D25
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
LED tükör dekorral D14
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Tükör LED világítással M13
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
LED tükör dekorral D23
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
LED tükör dekorral D20
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Tükör LED világítással M22 premium
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
LED tükör dekorral D8
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
LED tükör dekorral D22
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Tükör LED világítással M2 prémium
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Tükör matrica S14 – And they lived happily ever after
Klasszikus, felirattal, szerelem motívummal
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Tükör matrica S44 – Now let's celebrate
Klasszikus, felirattal, szerelem motívummal
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Tükör matrica S40 – Passenger princess
Klasszikus, felirattal
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Tükör LED világítással M17 prémium
Modern stílusú, világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Tükör matrica S46 – Our favorite people
Klasszikus, felirattal, szerelem motívummal
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás









