










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 37590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Kapcsoló | Klasszikus |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Dimmelhető | Igen |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 230/40 |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (nagy teherbírású) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4970 lm |
| Típus | Állólámpa |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Szabályozható dimmerrel |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 230/40 |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | R7s/G9 |
| Izzók száma | 2 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 270 W |
| Dugó típusa | C |
| Series | SCARLETT Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Távirányítós, okos, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, fa, rusztikus
Raktáron
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, retró
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, dimmelhető, rusztikus
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás