

Méretek 8×49×63 cm
A Cam Cam Copenhagen márka Dreamland pelenkázó alátéte kényelmet és biztonságot nyújt a babának. Emelt peremekkel ellátott formája megfelelő támaszt biztosít. Az alátét hidegen préselt habból készült, és hőlégballonok, felhők, csillagok és repülő sárkányok motívumával díszített. A praktikus huzat levehető és mosható, ráadásul szennyeződés- és vízlepergető bevonattal rendelkezik. A habszivacsot puha bélés borítja, így mosáskor a huzat könnyen levehető és feltehető.
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 63 cm |
| Magasság: | 8 cm |
| Származási hely | IN |
|---|---|
| Anyag | Textil |
| Súly | 0.6 kg |
| Hosszúság | 63 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | Organic Content Standard (OCS) |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Dreamland |
| Minőség | Premium |
| Ápolás | Mosás 40°C-on/szárítógépbe nem alkalmas |
| Anyag specifikáció | 100% organikus pamut |
| Gyártó | Cam Cam Copenhagen |

Feles, - készletek
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Átmérő
Raktáron
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Impregnált, poliészter, virágos

⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Átmérő

100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
15×18×61 cm, fa, beltéri

100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
21×180×200 cm, hab, ortopéd
Raktáron