
Billenős szelektív hulladékgyűjtő, műanyag, 45 l, CURVER, szürke/szürke (UCF05)
Műanyag, szelektív hulladékgyűjtő, 25-50 literes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Műanyag kuka SWING szürke színben, automatikusan záródó, forgatható fedéllel, dupla peremmel a szemeteszsák elrejtéséhez, térfogat 10L, 25 x 37 x 20 cm.
| Fedél | Fedéllel |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Hulladék típus | Vegyes |
| Űrtartalom | 25 literig |
| Modell sorozat | SWING |
| Tartalomjegyzék [l] | 10 l |
| Mélység [cm] | 20 cm |
| Magasság [cm] | 37 cm |
| Szélesség [cm] | 25 cm |
| Belső edény | Nem |
| Gyártó | Curver |

Műanyag, szelektív hulladékgyűjtő, 25-50 literes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fém, fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, pedálos, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, pedálos, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
60×44×29 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Műanyag, pedálos, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
62×33×41 cm, műanyag, pedálos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedéllel, szelektív hulladékgyűjtő
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, pedálos, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, pedálos, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, fedéllel, szelektív hulladékgyűjtő
Raktáron
Műanyag, pedálos, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém, fedél nélkül, szenzoros
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, vegyes hulladékra, 25-50 literes
Raktáron
Műanyag, fedéllel, szelektív hulladékgyűjtő
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül, vegyes hulladékra
Raktáron