










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED csillár. Csak beltéri használatra (IP20). Egyszerű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Vezérelhető az ingyenes NEDES Smart. alkalmazással. Az alkalmazás kompatibilis a Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerő-szabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K és 6500K között. Memóriafunkció és éjszakai fény üzemmód. A világítási módok fali kapcsolóval is válthatók. Több lámpa vezérelhető egyetlen távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Dimmelhető | Igen |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Forma | Szabálytalan |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Hely | Konyha/Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 75 W |
| Funkció | Bluetooth/Irányítás telefonnal/Dimmelhető mobiltelefonnal |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 450 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 75 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 75 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 6500 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Series | CORD Nedes |
| Gyártó | NEDES |

Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Modern stílusú, konyhába, skandináv stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, műanyag, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, halogén, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kristály, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Kristály, távirányítós, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, okos, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás