Ajánljuk
Szürke mandala mintás szőnyeg Szélesség: 160 cm | Hossz: 220 cm
Méretek 80×150 cm
53 790 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 53 790 Ft
- 2025. 11. 19. - 53 790 Ft
Termékleírás
Szálmagasság: 13mm Grammsúly: 2500 g/ m2 Anyaga: 100% PP Heat Set Frise
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Méret | Darabáru |
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Rövid |
| Alak | Téglalap |
| Minta | Virág |
| Hossz | 150 cm, 220 cm, 290 cm, 170 cm, 330 cm |
| Gyártó | Domtextilu |
A(z) bonu.hu webáruház legjobb termékei

13 400 Ft
Fali tábla a konyhához Kávé 20 x 60 cm Lila
Kiszállítás 3 nap múlva
45 830 Ft
Gyermek fakonyha kiegészítőkkel, hangokkal és LED világítással
Játékkonyhák
Kiszállítás 3 nap múlva
37 610 Ft
Ecotoys Minőségi fa konyha kiegészítőkkel
Játékkonyhák
Kiszállítás 3 nap múlva
28 170 Ft
ECOTOYS Fa műhely gyerekeknek - szerszámos asztal
Játék szerszámkészletek
Kiszállítás 3 nap múlva
31 780 Ft40 400 Ft
Elektromos fűnyíró MALTEC MASTERBLADE 3500W
Elektromos, 30–38 cm, 44–48 cm
Kiszállítás 3 nap múlva
60 630 Ft
Modern fém ágy stabil vázzal és magas fejtámlával
Kiszállítás 3 nap múlva
12 460 Ft
Kompakt gyerekkonyha LED világítással és 10 db tartozékkal - kék
Játékkonyhák
Kiszállítás 3 nap múlva
26 420 Ft
Gyermekkonyha fenyőfából + kiegészítők
Játékkonyhák
Kiszállítás 3 nap múlva
48 710 Ft
Fakonyha XXL + konyhai eszközök Ecotoys
Játékkonyhák
Kiszállítás 3 nap múlva
27 470 Ft
Iskolatáska lányoknak - 3 részes szett - LOVELY HORSES
Raktáron
12 460 Ft
Kompakt gyermekkonyha LED-del és gőzfejlesztővel + 35 tartozékkal
Játékkonyhák
Raktáron
27 470 Ft
Iskolai szett lányoknak - 3 részes - Minnie Mouse
Kiszállítás 3 nap múlva
56 100 Ft
Tűzifa tároló állvány fedéllel 198 x 163 x 70 cm + fatáska
Kiszállítás 6 nap múlva
13 400 Ft
Fali tábla a konyhához Kávé 20 x 60 cm piros
Kiszállítás 3 nap múlva
13 400 Ft
Fali tábla a konyhához Kávé 20 x 60 cm narancssárga
Kiszállítás 3 nap múlva
12 460 Ft
Gyerek játszósátor rendőrállomás motívummal
Kültéri, textil
Kiszállítás 3 nap múlva
24 550 Ft
Fából készült gyermekbódé - zöldség- és gyümölcsbolt
Kiszállítás 3 nap múlva
104 950 Ft193 340 Ft
Benzinszellőztető és vertikális vágó MALTEC MASTERLAWN-OIL4000
Benzines, 39–43 cm, 30-50 liter
Kiszállítás 3 nap múlva


























