




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Magas hatékonyságú LED fényforrás: kiváló színvisszaadás, erőteljes fényerő, energiatakarékos működés és környezetbarát kialakítás. A fény színe állítható a meleg fehértől a hideg fehérig. A LED izzó 10–100% között teljes mértékben fényerőszabályozható. Funkció RGB - akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés az AigoSmart alkalmazással (iOS és Android esetén). Az okostelefont a LED izzóval Bluetooth segítségével párosíthatja. Kompatibilis Amazon Alexával és Google Assistanttal.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Távirányító/RGB |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | GU10 |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Fali spotlámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fa, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás