Nincs raktáron
PROSPERPLAST Kerti öntözőkanna AQUA zöld 10l Méret: L
2050 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 2050 Ft
- 2025. 11. 18. - 2050 Ft
Termékleírás
AQUA kerti öntözőkanna levehető tölcsérrel, amely a fúvóka szemére rögzíthető, méretei 65 x 15,7 x 36 cm (L x Sz x H), térfogata 10 l, tartós műanyagból készült. Paraméterek: Hossz: 65 cm Szélesség: 15,7 cm Magasság: 36 cm Térfogat: 10 l Súly: 455 g Anyaga: műanyag Szín: zöld
Specifikációk
| Méret | L, L |
|---|---|
| Modell sorozat | AQUA |
| Magasság [cm] | 36 cm |
| Szélesség [cm] | 15.7 cm |
| Színes | Zöld |
| Hossz [cm] | 65 cm |
| Anyag | Műanyag |
| Tartály térfogata [l] | 10 l |
| Gyártó | Prosperplast |
A(z) Gigamat.hu webáruház legjobb termékei

6890 Ft
Elegáns fülbevalók Giori Milano
Raktáron
1 videó
3490 Ft
KIS MOOVER S 18l tárolódoboz
Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
1 videó
5190 Ft
KIS Tároló doboz BI BOX M 26l, lila
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
1 videó
790 Ft
Szervező a T Box XXS Kis dobozhoz
Fedél nélkül
Raktáron
32 490 Ft
KIS-KETER Szekrény LINEAR magas, 68 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
5690 Ft
KIS OMNIBOX XL 60l tárolódoboz
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
3090 Ft
Curver INFINITY M 11l tárolódoboz
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
2950 Ft
Curver Tárolódoboz INFINITY L 17l
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
2590 Ft
SPAAS Gyertyás henger rusztikus 10x10cm sötét lila
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
550 Ft
Curver INFINITY fiókszervező
Raktáron
1390 Ft
Curver Tárolókosár JUTE S, bézs
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
2390 Ft
Curver Tároló kosár JUTE M, bézs
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
1490 Ft
Curver L átlátszó doboz 11 rekesszel
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
2050 Ft
Curver Multiboxx 3L fehér
Műanyag
Raktáron
4790 Ft
Curver Kád kerek fogantyúval 27l kék
Raktáron
2250 Ft
Curver Tároló doboz MY STYLE L
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4790 Ft
Curver ESSENTIALS tárolódoboz 45l átlátszó fedéllel
Műanyag, fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
15 490 Ft


