
HOMCOM Konyhai Kukák 2 Rekesszel, 2x15L Rozsdamentes Acél Konyhai Edény Pedálos, Soft-Close Fedéllel és Kivehető Tárolóval Élelmiszerhulladék Újrahasz
Pedálos, fém, fedéllel
RaktáronMéretek 90×68×37 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Hulladékválogató szekrény az olasz ARTPLAST gyártótól. Kiváló minőségű megújuló anyagokból készült (szagtalan) időjárásálló stabil és kompakt kialakítás acél zsanérokkal rendelkezik nagyszerű illeszkedő anyagok önösszeszerelést igényel - kb. 10 perc. Specifikációk: Méretek: 680 x 370 x 900 mm (szélesség x mélység x magasság) A táska nyílásának méretei: 25,5 x 15 cm szín: szürke / antracit súly: 8 kg Súly csomagolással együtt: 9,5 kg
| Szélesség: | 68 cm |
|---|---|
| Mélység: | 37 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Anyag | Fém, Műanyag |
|---|---|
| Hulladék típus | Szelektív |
| Űrtartalom | Több mint 50 liter |
| Modell sorozat | Family |
| Tartalomjegyzék [l] | 210 l |
| Mélység [cm] | 37 cm |
| Magasság [cm] | 90 cm |
| Szélesség [cm] | 68 cm |
| Típus | Billenthető |
| Belső edény | Nem |
| Gyártó | ARTPLAST |

Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
90×68×37 cm, műanyag, fém
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Pedálos, fém, szenzoros
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Műanyag, pedálos, fedéllel
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fedél nélkül, vegyes hulladékra
Raktáron
49×29×46 cm, műanyag, szelektív hulladékgyűjtő
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Műanyag, fedéllel, szelektív hulladékgyűjtő
Raktáron
Fém, szelektív hulladékgyűjtő, 25-50 literes
Raktáron
Műanyag, szelektív hulladékgyűjtő, több mint 50 literes
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, vegyes hulladékra
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros

Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel

Szelektív hulladékgyűjtő, több mint 50 literes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
39×30×40 cm, műanyag, pedálos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fedél nélkül, szelektív hulladékgyűjtő

Fém, fedéllel, szelektív hulladékgyűjtő
Raktáron
56×64×41 cm, pedálos, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Pedálos, fém, szenzoros
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, szelektív hulladékgyűjtő
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fűgyűjtős
Raktáron

Fólia, horganyzott lemez
Kiszállítás 3 nap múlva
Matt, egyenes
Raktáron
Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron
66×30×36 cm, lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
Beltéri, klasszikus
Raktáron
Műanyag
Raktáron

Lábakkal, matt, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
79×32×37 cm, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
