
70 100 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék alapvető jellemzői Magasság: 13 cm Szélesség: 39 cm Hossz: 39 cm Rúd átmérő: 10 - 26 mm Térfogat: 12 l Szín: fehér
| Tartalomjegyzék [l] | 12 l |
|---|---|
| Magasság [cm] | 13 cm |
| Szélesség [cm] | 39 cm |
| Színes | Fehér |
| Súly [kg] | 0.74 kg |
| Hossz [cm] | 39 cm |
| Anyag | Műanyag |
| Array | Fehér |
| Gyártó | Prosperplast |



Elérhető 4 webáruházban
Raktáron





Elérhető 2 webáruházban
Raktáron





Elérhető 2 webáruházban
Raktáron




Elérhető 2 webáruházban
Raktáron