
Műhelyszekrény Linear – Keter
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
anyag polipropilén, szín bézs, 1380x530xH570 mm, térfogat kb. 330 L
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Modell sorozat | Cube |
| Tartalomjegyzék [l] | 330 l |
| Mélység [cm] | 53 cm |
| Magasság [cm] | 57 cm |
| Szélesség [cm] | 138 cm |
| Színes | Bézs |
| Méret | L |
| Gyártó | ARTPLAST |

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
Raktáron
Műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag
Raktáron

Műanyag
Raktáron
Műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
53×77×44 cm, műanyag
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron

Műanyag
Raktáron

Műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag
Raktáron
90×68×39 cm, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Természetes rattan, görgős
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, fedéllel
Raktáron
Fedél nélkül
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron