
Disney Lilo és Stitch, A csillagkutya Ohana tárolószekrény 62,5x29,5x60 cm
Laminált
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A nagyméretű, átlátszó műanyag tárolódoboz vonzó tárolóhelyként is használható a gyerekszobában. A kutyás motívum vonzhatja a kisfiúkat és a kislányokat. Az átlátszó anyagnak köszönhetően könnyebben nyomon követhető, hogy mit tároltál a dobozban. Több doboz egymásra helyezhető, hogy helyet takarítson meg a polcon vagy a szekrényben. A KIS tárolódoboz alapvető tulajdonságai Méretek: 40 x 17 x 34 cm Térfogat: 18 L A KIS tárolódoboz előnyei Az oldalsó fogantyúknak köszönhetően könnyen szállítható. Praktikus fedéllel rendelkezik, amely egyszerűen rácsíptethető a dobozra. Több doboz egymásra helyezhető vagy szükség esetén nagyobbra összehajtható - így helyet takaríthat meg. A kisállat változatot minden gyerek imádni fogja.
| Fedéllel | Igen |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Modell sorozat | C BOX |
| Tartalomjegyzék [l] | 18 l |
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 40 cm |
| Magasság [cm] | 17 cm |
| Szélesség [cm] | 34 cm |
| Színes | Color Pets |
| Fedél | Igen |
| Gyártó | KIS |

Laminált
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fűgyűjtős
Raktáron

Fólia, horganyzott lemez
Kiszállítás 3 nap múlva
Matt, egyenes
Raktáron
66×30×36 cm, lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron
Beltéri, klasszikus
Raktáron
Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron
Műanyag
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Lábakkal, matt, egyenes
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
79×32×37 cm, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron