
Disney Lilo és Stitch, A csillagkutya Ohana tárolószekrény 62,5x29,5x60 cm
Laminált
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tároló doboz C Box Style Pets Collection XS A félig átlátszó tárolódoboz sokoldalúan felhasználható otthonában. Használható játékok, ruhák és egyéb tárgyak rendszerezésére. Térfogata 6 liter . Az Pet dizájnt minden gyermek imádni fogja. Szükség esetén több doboz egymásra rakható vagy nagyobbra összehajtható - így helyet takaríthat meg. Az oldalsó fogantyúknak köszönhetően könnyen szállítható. Praktikus fedéllel van ellátva, amely egyszerűen rácsíptethető a dobozra. A C Box Style Pets Collection XS méretei 33,5 x 12 x 19 cm .
| Fedéllel | Igen |
|---|---|
| Modell sorozat | C BOX |
| Tartalomjegyzék [l] | 6 l |
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 33.5 cm |
| Magasság [cm] | 12 cm |
| Szélesség [cm] | 19 cm |
| Színes | Color Pets |
| Anyag | Műanyag |
| Fedél | Igen |
| Gyártó | KIS |

Laminált
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fűgyűjtős
Raktáron

Fólia, horganyzott lemez
Kiszállítás 3 nap múlva
Matt, egyenes
Raktáron
66×30×36 cm, lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron
Beltéri, klasszikus
Raktáron
Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron
Műanyag
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Lábakkal, matt, egyenes
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
79×32×37 cm, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron