
LSA International City üvegkupola diófa tálcával, 22cm átmérőjű, áttetsző, LSA, kézzel készített
Élelmiszer tároló doboz, kerek
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A tálca a legmagasabb minőségű műanyagból készült, és ömlesztett élelmiszerek tárolására alkalmas. A praktikus záró és tömítő rendszer megakadályozza, hogy az ételek átnedvesedjenek és kifolyjanak. A tálca mosogatógépben mosható. Fektessen be az Ön és szerettei kényelmébe. A termék élelmiszerrel való érintkezéshez tanúsítvánnyal rendelkezik.
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Típus | Élelmiszer tároló doboz |
| Modell sorozat | Grand Chef |
| Mélység [cm] | 9 cm |
| Magasság [cm] | 19 cm |
| Szélesség [cm] | 15 cm |
| Színes | Átlátszó/szürke |
| Darabszám a csomagban [db] | 1 ks |
| Tartály térfogata [l] | 1.6 l |
| Zárási típus | Standard tömítéssel |
| Gyártó | Curver |

Élelmiszer tároló doboz, kerek

Üveg, élelmiszer tároló doboz, kerek

Üveg, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
Üveg, élelmiszer tároló doboz

Teafilter tartó doboz, fém, kerek
Raktáron
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, 500 - 1000 ml
Raktáron
Teafilter tartó doboz, fém, kerek
Raktáron
Üveg, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
Kávétartó doboz, - szettek, kerámia

Üveg, fém, 500 - 1000 ml

Fém
Elérhető 2 webáruházban

Üveg, élelmiszer tároló doboz, kerek

Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
Üveg, fém, 500 - 1000 ml
Elérhető 2 webáruházban

Kávétartó doboz, - szettek, kerámia

Üveg, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
Élelmiszer tároló doboz, fém
Elérhető 2 webáruházban

Élelmiszer tároló doboz
Raktáron
Élelmiszer tároló doboz

Üveg, élelmiszer tároló doboz, négyszögletes
Raktáron
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, 500 - 1000 ml
Raktáron
Teafilter tartó doboz
Raktáron
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
Műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag
Ingyenes szállítás
Üveg, kerámia, kerek
Raktáron
Üveg, élelmiszer tároló doboz, kerek
Raktáron

Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, fedéllel
Raktáron
Fedél nélkül
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron