
Kenyértartó "Gnam", fehér - Alessi
Műanyag
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A legmagasabb minőségű műanyagból készült kenyérsütőforma, amely minden konyhában hasznos. Lehetővé teszi a kenyér frissességének hosszú ideig történő megőrzését, és megkönnyíti a konyhapult rendben tartását. Az átlátszó fedél segítségével bármikor láthatja, hogy mennyi kenyér van a kenyértartóban.
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Mélység [cm] | 25.5 cm |
| Magasság [cm] | 16 cm |
| Szélesség [cm] | 38.8 cm |
| Színes | Bézs |
| Darabszám a csomagban [db] | 1 ks |
| Gyártó | Curver |

Műanyag

Fém
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fa, fém
Elérhető 2 webáruházban

Fa, fém

Fa

Fa, műanyag

Rozsdamentes
Elérhető 2 webáruházban

Rozsdamentes

Műanyag

Rozsdamentes

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fűgyűjtős
Raktáron

Fólia, horganyzott lemez
Kiszállítás 3 nap múlva
Matt, egyenes
Raktáron
66×30×36 cm, lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
Beltéri, klasszikus
Raktáron
Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron
Műanyag
Raktáron

Lábakkal, matt, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
79×32×37 cm, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
