
Fekete műanyag pedálos szemetes 50 l – Addis
62×33×41 cm, műanyag, pedálos
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronVálassz 2 üzlet közül 22 490 Ft és 31 390 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 4000 Ft.
Árelőzmények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Split Cabinet Basic - 2 x 110 l - öko újrahasznosító rendszer hulladékválogatáshoz, két 110 l-es hulladékzsákhoz, méretei 68x39x85 cm, kartondobozban, kibontva szállítva
| Hulladék típus | Szelektív |
|---|---|
| Űrtartalom | Több mint 50 liter |
| Modell sorozat | Split |
| Tartalomjegyzék [l] | 220 l |
| Mélység [cm] | 39 cm |
| Magasság [cm] | 85 cm |
| Szélesség [cm] | 68 cm |
| Anyag | Műanyag |
| Típus | Billenthető |
| Belső edény | Nem |
| Gyártó | KIS |

62×33×41 cm, műanyag, pedálos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros

Fém, fedéllel, szenzoros
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros
Raktáron

Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Fedél nélkül
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron