
DEUS szenzoros hulladékgyűjtő, 58 literes, fekete Jurhan
Fém, fedéllel, szenzoros
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Nabízíme inám trashý koš Dual Swing Bin Style L méret, amely akár 50 liter hulladékot is tárolhat. Ez a legnagyobbší kukaš a této série. Má könnyená kezelhetőá mivelá öná lecsapódóá fedéllelá van felszerelveá amelyá levehetőá. Használható mind a kommunális, mind a szelektív hulladékok gyűjtésére. Alkalmas a konyhában, az irodában és a munkahelyen. Szükség esetén egymásra helyezhető. IML dekorációval van díszítve, amely hűen utánozza az acél megjelenését. A KIS szemetes pozitívá tulajdonságai Típus: Dual Swing Bin Style Térfogat: 50 l Szín: Acél Méret: L Méretek: 42,0 x 31,0 x 62,0 cm Miért vásároljon szemetetý koš KIS Azzal, hogy megvásárolja ezt a koše, biztonságosan megtisztíthatja a terjedelmesší hulladékot mind a kommunálisální, mind a szeparáltý hulladékot. A kuka stílusos kialakítású, acélutánzatú. Rendelkeziký egyý önzáróý pánttalý kapucnival, amelyý megakadályozzaý aztý hogyý nyitva maradjoný ésý nagyon&finom&szag keletkezzen. Aíc kivehetőé. Aýméretének köszönhetően elférúzkýhelyeken, mégis akár 50 liter hulladékot is képes befogadni.
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Fedél | Fedél nélkül |
| Hulladék típus | Szelektív |
| Űrtartalom | 25-50 liter |
| Modell sorozat | Dual Swing |
| Tartalomjegyzék [l] | 50 l |
| Mélység [cm] | 42 cm |
| Magasság [cm] | 62 cm |
| Szélesség [cm] | 31 cm |
| Gyártó | KIS |

Fém, fedéllel, szenzoros
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros

62×33×41 cm, műanyag, pedálos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros
Raktáron
Pedálos, fém, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, fedéllel
Raktáron
Fedél nélkül
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron