
Fém pedálos szemetes 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálos, fedővel
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A hulladékgyűjtő nagyon alkalmas a fürdőszobába, konyhába, de használhatja műhelyében és garázsában is. Alkalmas mind a szelektált, mind a nem szelektált hulladékok tárolására. A kuka tartós műanyagból készült, ami hosszú élettartamot garantál. A kosár könnyen kezelhető, mivel könnyű. A kosárba 10 liter hulladék fér bele. A kuka karbantartása is egyszerű. A kuka minden része vízzel és mosószerrel mosható.
| Típus | Fedővel |
|---|---|
| Modell sorozat | Dual Swing |
| Tartalomjegyzék [l] | 10 l |
| Mélység [cm] | 33 cm |
| Magasság [cm] | 19 cm |
| Szélesség [cm] | 25 cm |
| Anyag | Műanyag |
| Belső edény | Nem |
| Gyártó | KIS |

25 cm, ⌀ 17 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
25×17×17 cm, fedővel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Fedővel
Raktáron
29×26 cm, ⌀ 22 cm, fedővel
Elérhető 2 webáruházban

25 cm, ⌀ 18 cm, fedővel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fedővel
Raktáron
Fedővel
RaktáronIngyenes szállítás
Pedálos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pedálos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pedálos
Raktáron
Fedővel
Raktáron
Fedővel
Raktáron
Fedővel
Raktáron