








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Újratölthető asztali lámpa dönthető karral. Állítható színhőmérséklet: 3000K / 4500K / 6000K. A lámpa vezérlése a készülék testén található gombbal. Beépített akkumulátor: Li-ion (18650) 1200 mAh. A csomag tartalmazza a lámpa töltéséhez szükséges USB-C kábelt.
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Színvisszaadási index (cri) | 90 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Hely | Nappali/Iroda/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Újratölthető/Kapcsoló a világítótesten |
| Színhőmérséklet | 4500 K/3000 K/6000 K |
| Fény színe | Nappali fehér/Meleg fehér/Hideg fehér |
| Típus | Asztali lámpa |
| Bekötés módja | USB |
| A teljes fényáram | 301 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Stílus | Egyéb |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | TABLE LAMP Zuma Line |
| Gyártó | Zuma Line |

Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron