


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Polux márkától származik, raktárunkban van, ára 7290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | PIRIUS Sanico, Galaxy Polux |
| Gyártó | Polux |

IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, krómozott, 230V
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás