





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Karácsonyi fényfüzér, amely kiválóan alkalmas a kert díszítésére. Alacsony fényintenzitásának köszönhetően dekoratív világításként szolgál. Táplálás hálózati kábelen keresztül (adapter a csomagban). Csatlakozó típusa: E - további információkat megtalálhatja itt. 8 világítási mód. A funkciók közötti váltást a dugón található kapcsoló teszi lehetővé. Memóriafunkció és időzítő. Fény színe: meleg fehér. LED-ek száma: 500. Világított kábelhossz: 50 m. Tápkábel hossza: 3 m. Kábel színe: zöld.
| Elhelyezés | Kültéri |
|---|---|
| Tápellátás | Hálózati |
| Típus | Fényfüzér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak/Hálószoba/Nappali |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | E |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Series | CHAIN Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás