



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Osram márkától származik, raktárunkban van, ára 14790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Süllyesztett |
| Szín | Szürke |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szerelési lyuk | 70 mm |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,9 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1410 lm |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,9 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK03 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Szerelési mélység | 51 mm |
| Szerelés módja | Beépített |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Series | SIMPLE Ledvance |
| Gyártó | Osram |

Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás

Süllyesztett, billenthető, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron

Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás