










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Unikális élményt szeretne filmnézés, zenehallgatás vagy játék közben? A Hue Sync segítségével minden lehetséges. A működtetéshez mindig szükség van a Philips Hue Bridge-re, amely külön kapható. Használja ki a tökéletes alkalmat, hogy a mindennapi pillanatokat különleges élményekké alakítsa. LED RGB vetítőlámpa a Hue Play. sorozatból. A csomag tartalmaz - 1x Hue Play 2 m kábellel, 1x tápegységet. A mobil alkalmazás segítségével az okoseszközön bármilyen fényárnyalat beállítható. Válasszon a 16 millió szín közül (RGB) a Hue alkalmazásban, és szinkronizálja a fényt zenével, filmekkel és videojátékokkal a Hue Sync. funkció segítségével. Így egyedi hangulatot teremthet filmnézéshez, vagy intenzívebbé teheti a videojáték-élményt. Hue Play rugalmasan elhelyezhető a padlón, szekrény mögött stb. Az eszköz a ZigBee protokollal működik. Az egyszerű telepítést a Plug and Play rendszer biztosítja. Irányítsa a világítást okoseszközről a Philips Hue Bridge.-hez való csatlakozás révén. Az összes funkció használatához szükséges tápegység és a Philips Hue Bridge. Kompatibilitás az Amazon Alexa-val, Apple HomeKit-tel és a Google Home-mal (Echo / Echo Dot és a szükséges Hue Bridge külön kapható.) További információk a HUE rendszerről megtalálhatók a mi cikkünkben.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Álló |
| Rgb | Igen |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1035 lm |
| Funkció | RGB/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Dugó típusa | C/G |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Series | GAMER Polux, HUE PLAY Philips |
| Gyártó | Philips |

Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás

Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, kristály, fali

Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag, klasszikus, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus, 230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
Raktáron
LED szalagok, műanyag, fali
Raktáron
Fa, álló

LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, fali
Raktáron
LED szalagok, műanyag, fali
Raktáron
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Napelemes, műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, fali
Raktáron
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
Üveg, álló
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Fényfüzérek, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás