







Méretek 140×200 cm
Válassz 2 üzlet közül 10 304 Ft és 10 780 Ft közötti árkategóriában:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszemélyes pamut gyerek ágyneműhuzat 140x200 cm Stranger Things "Upside Down" – Jerry Fabrics
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Kiságyba, Klasszikus |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Szín | Piros |
| Jellemzők | Kétoldalas |
| Származási hely | PK |
| Anyag összetétele és típusa | Pamut |
| Párnahuzatok száma | 1 |
| Súly | 0.85 kg |
| Készlet | Párnahuzat mellékelve |
| Hosszúság | 200 cm |
| Ágyneműhuzat mérete | 140x200 |
| Párna mérete | 70x90 |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Stranger Things |
| Ágyneműhuzat zárása | Cipzáros |
| Párna zárása | Cipzáros |
| Minta | Nyomtatott |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 110 g/m² |
| Ápolás | Szárítógépbe alkalmas/kémiailag nem fehéríthető/mosás 40°C-on |
| Anyag specifikáció | 100% pamut |
| Gyártó | Jerry Fabrics |
Felhasználói értékelések
Szuper
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, dínós, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Klasszikus, cipzáras
Raktáron
100×135 cm, pamut, Jégvarázs témájú
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, krepp
Raktáron
Kisvakond témájú, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Hercegnős, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, Mancs őrjárat, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, krepp
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Átmérő
Raktáron
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Impregnált, poliészter, virágos

Feles, - készletek
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Átmérő

100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
8×36×17 cm, sarok, átmérő

21×90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron