Ajánljuk
Szürke borovi fenyő pikler háromszög 61x112x94 cm Montessori – Meowbaby
Méretek 94×61 cm
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 78 872 Ft
- 2026. 04. 19. - 78 872 Ft
- 2026. 01. 23. - 78 277 Ft
- 2026. 01. 16. - 80 118 Ft
- 2025. 11. 28. - 73 672 Ft
- 2025. 11. 22. - 78 277 Ft
- 2025. 11. 07. - 82 881 Ft
Termékleírás
A Montessori pikler háromszög egy nagyszerű eszköz a gyermek fejlődéséhez. Órákig tartó szórakoztató és kreatív játékot biztosít a gyerekszobában. Moduláris kialakítása lehetővé teszi, hogy egy nagy házat vagy két kisebb létrát építs belőle. A termék gyermekek számára biztonságos, tanúsított anyagokból készült. 4 éves kortól ajánlott, kizárólag felnőtt felügyelete mellett.
Méretek
| Szélesség: | 61 cm |
|---|---|
| Magasság: | 94 cm |
Specifikációk
| Szín | Szürke |
|---|---|
| Típus | Pikler háromszög |
| Származási hely | PL |
| Specifikus anyag | Tömör borovi fenyő |
| Anyag | Fa |
| Terhelhetőség | 25 kg |
| Súly | 16 kg |
| Ajánlott életkor | 4+ |
| Minőség | Extra |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Gyártó | Meowbaby |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Élelmiszertartó doboz szett 24 db-os Fresco – Hermia
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron








